Înscrierea în clasa pregătitoare
Proiectul Time to Move
“Educația ne unește”
Proiectul Time to Move
„UN PLUS de integrare pentru tinerii din Țara Oașului prin Erasmus+"
Proiectul Time to Move
Time to move 2017

Descrierea proiectului aici

Informații despre proiect descarcă
Listele cu personalul unității pentru anul școlar 2017-2018
Comisia metodică a învățătorilor

Maria BELBE
Învățătoare
Gradul II
Marta MARIȚA
Învățătoare
Gradul I
Liliana-Viorica GERGELY
Învățătoare
Gradul I
Ramona SILAGHI-FÂRTAN
Învățătoare
Gradul II
Liliana Florica SILAGHI
Învățătoare
Gradul I
Gheorghe CIUPAC
Învățător
Gradul I
Ana HANDRO
Învățătoare
Definitivat
Gabriela MURZA
Învățătoare
Gradul I
Maria BĂBUȚ
Învățătoare
Gradul I
Valentin GERGELY
Învățător
Gradul I
Mariana-Daniela TIUTION
Învățătoare
Gradul I
Adriana TRELLA
Învățătoare
Gradul I
Felicia IRIME
Învățătoare
Gradul I
Cristina LUCUȚ
Învățătoare
Gradul I

Catedra de Limba și Comunicare
Melania Mariana BARTOȘ
Limba Română
Debutant
Ștefania Natalia MATEI
Limba Română
Debutant
Adina Florina RUS
Limba Română
Definitivat
Carmen MARIȚA
Limba Română
Gradul II
Alexandra BERCEA
Limba Engleză
Gradul II
Alina Magdalena STÂNEA
Limba Engleză
Gradul II
Elena NAGY
Limba Franceză
Definitivat
Mărioara SUCIU
Limba Franceză
Debutant

Catedra Om și Societate
Dănuț-Chirilă GHERMAN
Istorie
Gradul I
Stelian NEMET
Istorie
Gradul I
Daniel OȘAN
Religie ortodoxă
Definitivat
Grigore Sorin BELBE
Religie penticostală
Debutant
Daniel BUCUR
Istorie
Gradul II
Rodica DOROȘ
Geografie
Gradul II

Catedra Matematică și Științe
Iaon Abel CAVAȘI
Matematică
Debutant
Mariana POTOAN FARCAȘ
Matematică
Definitivat
Mircea CHERECHEȘ
Matematică
Gradul I
Hajanalka LUTAI
Chimie
Gradul II
Florica MOLNAR
Fizică
Gradul I
Dionisie VIDAMI
Fizică-Chimie
Gradul I
Ana FEIER
Biologie
Gradul I
Paula BELBE
Biologie
Definitivat

Catedra Sport și Arte
Marius TOMA
Educație Fizică
Definitivat
Cosmin BURA
Educație Fizică
Debutant
Simion STÂNEA
Muzică
Gradul I
Iulia GHIRAN
Desen
Definitivat

Catedra Discipline Tehnice și Informatică
Rodica POP
Prof. Ing.
Gradul I
Maria KISS
Prof. Ing.
Gradul I
Ana-Maria GEDEON
Prof. Ing.
Definitivat
Ana Mirela BĂLAN
Informatică
Gradul I
Crina Violeta CÂCĂU LEȘ
Educație tehnologică
Gradul I
Ana DONCA
Maistru Inst.
Gradul I
Monica GHIZ
Maistru Inst.
Gradul I
Marinela CADAR
Maistru Inst.
Debutant
Ioan TITION
Maistru Inst.
Definitivat
Ioan MARGHITAȘ
Maistru Inst.
Definitivat
Vasile SIMA
Maistru Inst.
Gradul I
Vasile MICHIȘ
Maistru Inst.
Gradul I
Vasile ZIMBRU
Maistru Inst.
Definitivat

Comisia metodică a educatoarelor
Aurelia BELBE
Educatoare
Gradul II
Maria MUREȘAN
Educatoare
Gradul I
Maria Cristina BOTA
Educatoare
Gradul II
Adriana Mihaela CHERECHEȘ
Educatoare
Gradul I
Maria Viorica GHERMAN
Educatoare
Gradul I
Ligia Rahela MILITARU
Educatoare
Debutant
Angelica Lenuța CHITAȘ
Educatoare
Gradul II
Ligia Mărica DĂNUȚ
Educatoare
Gradul II
Anuța LUCUȚ
Educatoare
Gradul I
Mihaela Carmen LUCUȚ
Educatoare
Gradul I
Ilișca POP
Educatoare
Gradul I
Ana Simona SFÂRCIOC
Educatoare
Gradul II